Oyun konsollarınızı, oyunlarınızı, aksesuar, oyun kolu ve kablolarınızın düzenli ve güvenli şekilde taşınması için tasarlanmış ve Classone markası kalitesi ile Türkiye’de üretimi sağlanmış çanta modelimizdir.

Classone Markası olarak özel tasarımlar, ergonomik kullanışlı ürünler, geliştirilebilir, ölçülendirilebilir bir çok tasarım yaparak hizmet vermekteyiz. Uzun ömürlü performans sağlaması için ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanmış ve üretilmiştir.

Oyun Konsol Çantasında kullanmış olduğumuz WTXpro su geçirmez kumaş kalitesi ile fark yaratırken iç tasarımında kullanılan dayanıklı materyaller ile güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olacaktır.

Oyun Konsol Çantası Üretimi

Tamamen Türkiye’de üretilmekte olan oyun konsol çanta modeli sayesinde oyun konsollarınızı  ve aksesuarlarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.

Seyahatlerinizde taşımaya uygun şekilde üretilmiştir, oyun konsolunuzun zarar görmemesi için darbeye dayanıklı malzeme kullanılmıştır.

Classone markası olarak 2006 yılından bugünlere gelen tecrübemiz ile bir çok sektöre hizmet vermekteyiz. Talebiniz doğrultusunda Oyun konsol  çantaları ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizim ile iletişime geçin.