Kurye Çantaları

Classone  markası olarak 2017 yılında profesyonel  kurye çantaları, yemek  dağıtımda kullanılan termal kurye çantaları ve soğuk içecekler için kullanılan buzluk, saklama çantaları  imalatına başlanmıştır. Türkiye ve Avrupa’da faaliyet göstermekte olan global markalara hizmet vermekteyiz. Özel tasarımlar, ergonomik kullanışlı ürünler, geliştirilebilir, ölçülendirilebilir bir çok tasarım yaparak hizmet vermekteyiz.

Üretmiş olduğumuz çantalar TÜRKİYE, ALMANYA, İSPANYA, UKRAYNA, FRANSA, PERU, HİNDİSTAN, İRAN, İRLANDA, İTALYA başta olmak üzere bir çok ülkede kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Ülkemizde faaliyet gösterdikleri dönemde GLOBAL markalara kurye çantalarını üreterek ülkemize fayda sağlamış ve katma değerli işler geliştirmiş bir yerli marka olarak yola devam ediyoruz. Global markalara ait kurye çantalarını TÜRKİYE başta olmak bir çok avrupa ülkesine gönderimini sağlamış bulunmaktayız.

Kurye Çanta Örnekleri

Profesyonel çözümler için Classone markasına güvenebilirsiniz. Kurye çantalarımız, yemek dağıtım çantalarımız, buzluk ve saklama özellikli taşıma çantalarımız tercihe göre su geçirmez fermuar, dış etkenlere dayanıklı PVC kumaşlar, termal özellikli iç materyaller kullanılarak üretilmektedir.

Talebiniz doğrultusunda kurye çanta’ları, termal çantalar, yemek dağıtım çantaları ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizim ile iletişime geçin. Classone markası olarak 2006 yılından bugünlere gelen tecrübemiz ile bir çok sektöre hizmet vermekteyiz. Dağıtım yapacak veya planlaması olacak siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermek bize gurur verir. Yerli bir marka olarak kurye çantaları, termal kurye çantaları, termal yemek dağıtım çantaları üretiyor olmak ve yerli üretime katkı sağlamak bizim için çok önemli. Çalıştığımız bütün iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz ve ürünlerimiz her alanda geliştirmeye devam ediyoruz.

    Talepleriniz için lütfen formumuzu doldurun