WTXpro Su geçirmez Kumaş

Classone markası olarak ürünlerimizde WTXpro su geçirmez kumaş kullanmaktayız. Türkiye’de su geçirmez kumaş ve fermuar kullanan tek marka olarak üretmeye devam ediyoruz. 2022 yılı itibarı WTXpro su geçirmez kumaşlarda ve fermuarlarda bölgeye atanan distribütör olarak , sadece Türkiye de değil tüm Avrupa bölgesi ve Orta doğu bölgesinin tek yetkili satış noktası olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

WTXpro teknik kumaşlarda farklı kategorilerde bir çok yenilik görebilirsiniz. Recycle/RPET (geri dönüştürülmüş kumaşlar), yanmaz askeri kumaşlar, yüksek dayanıklı kumaşlar vs. olarak bir çok kumaş modeli bulunmaktadır.

WTXpro Su geçirmez Fermuar

Classone markası olarak bazı modellerimizde tercih ettiğimiz WTXpro su geçirmez fermuarlar ile kaliteye verdiğimiz önemi sergilerken sizlere yüksek performanslı ürünler sunma gayretindeyiz. Türkiye’de su geçirmez kumaş ve fermuar kullanan tek marka olarak üretmeye devam ediyoruz. 2022 yılı itibarı WTXpro su geçirmez fermuarlarda bölgeye atanan distribütör olarak, sadece Türkiye de değil tüm Avrupa bölgesi ve Orta doğu bölgesinin tek yetkili satış noktası olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

WTXpro su geçirmez fermuarlarda farklı kategorilerde bir çok yenilik görebilirsiniz. Farklı numaralar ve boylarda çok sayıda renk alternatiflerini sizlere sunuyoruz